Niğde Halk Ekmek

NİĞMEK

Niğmek, Niğde Halk Ekmek olarak, sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda büyümemizi sürdürerek, insan sağlığına uygun ekmek dönüşümünde gerçekleştireceğimiz model projelerle daha geniş kitlelere hizmet vermek amacındayız. Mükemmellik merkezi olarak kabul edilmeyi hedefleyen Niğmek, yüksek kaliteli ekmek üretimiyle müşterilerimize sağlıklı ve lezzetli bir seçenek sunmayı amaçlamaktadır.

Niğmek olarak, sadece ekmek üretiminde değil, aynı zamanda çevreye duyarlılık ve toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ediyoruz. Sürdürülebilir bir gelecek için çevresel etkileri minimize eden üretim süreçleri uyguluyor, enerji ve kaynakları verimli bir şekilde kullanıyoruz. Tarım ürünlerini tedarik ederken yerel çiftçilere destek olmayı ve doğal kaynakların sürdürülebilir kullanımını teşvik etmeyi hedefliyoruz.

Niğmek olarak, insan sağlığına uygun ekmek üretimini ön planda tutuyoruz. Sağlıklı beslenme ilkelerini benimseyerek, yüksek kaliteli ve doğal malzemeler kullanıyoruz. Tüm ürünlerimizi hijyen standartlarına uygun olarak üretiyor ve düzenli olarak denetliyoruz. Bu sayede müşterilerimize güvenilir ve besleyici ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz.

NİĞMEK